Ünlülerde Yeni Akım; Sosyal Mesafeli Dövüş?

Koronavirüs nedeniyle dünyanın pek çok yerinde insanlar kendilerini ailesiyle birlikte evlerinde karantinaya aldılar.

Karantina günlerinde takipçileri ile sürekli paylaşımda bulunan ünlüler izleyenlerin Allah akıl fikir versin dediği yeni bir akım başlattı.

Ülkemizde tanınmış sanatçılardan Demet Akalın, Okan Kurt, Şafak Sezer ve Alişan’ın bulunduğu sosyal mesafede dövüş akımı videosu sosyal medya takipçileri tarafından kısa sürede binlerce beğeni aldı ve yüzlerce paylaşım aldı. Videoya ise farklı bir isim veren ünlüler videonun ismini “Güzel delirdik” olarak belirlediler. Video kısa sürede 1 milyondan fazla izlemeye ulaştı. Farklı farklı ülkelerde bir çok insan ve ünlü tafarından akla hayale gelmez akımlar başlatılıyor. Bu durum bizlere insanların bulunduğu zor zamanlarda bile farklı işlerle uğraşıp yeni birşeyler üretebileceğini birkez daha göstermiş oluyor.

Sosyal mesafe dövüşü ilk olarak Hollywood dublörleri tarafından başlatıldı . Sosyal medyada çok beğeni alan bu tarz videoları Hollywood’un tanınmış sanatçılarıda çekti ve sosyal medyada milyonlarca beğeni alınca Türk ünlülerde bu tarz videolar çekerek takipçilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyorlar.Videoları izleyenler Allah akıl fikir versin derken bir taraftanda beğeni yağdırıyorlar.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın