Ünlü şarkıcı Sia’dan Örnek Davranış

Tam adı Sia Kate Isobelle Furler olan ünlü şarkıcı birkaç gün önce California’da bir alışveriş mağazayasına arkadaşlarıyla alışverişe girdi.

Girdiği mağazada kendini milli piyangodan ikramiye kazanan Cici adlı bir kişi olarak tanıtan ünlü şarkıcı Sia, mağaza alışveriş yapan herkesin ücretini ödedi. Şükran Günü nedeniyle mağazaya gelip herkesin ücretini ödemek istedi, ücretleri öderken mağazada alışveriş yapan bir hayranı ünlü şarkıcıyı tanıdı.
Alışveriş yapan Adri Buckles adlı kişi kendinin alışveriş ücretinide ödeyen Sia’nın kim olduğunu fark edince çevresindekilere ödeme yapanın meşhur sanatçı Sia olduğunu söyledi. Mağazadaki O anları kamera ile çekip sosyal medya hesabından paylaşan Buckles “Mağazada alışveriş yapan herkesin ücretini ödeyen ünlü sanatçı Sia’nın satın aldığı ürünlerin parasını ödediğini” belirterek ünlü sanatçı Sia’ya teşekkür etti Adri Buckles “Herkesin satın aldığı eşyaların parasını ödeyecek kadar ince , güzel bir ruha ve kalbe sahipsin güzel insan” diyerek bu sürprizle ne kadar mutlu olduklarını belirtti.Adri Buckles, Sia’nın kimliğini mağazada açıkladığı için özür diledikten sonra da “Ama bu kadar kibar, güzel ve nezaketli birini herkes bilmeli” diye ekledi.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın