Thomas Sadoski Karısından Daha Çok Çocuk İstiyor!

Thomas Sadoski çok neşeli , çünkü eşi Amanda Seyfried ile daha fazla çocuk için hazır olduklarını söylüyor.

Ünlü Bebekler Şenlikli Pijamaları Tüm Tatil Sezonunda Uzun Sallanan
“İnşallah! Tamamen ona kalmış. 43 gemi Sadoski, bize sadece haftalık olarak CNN Heroes: 8 Aralık Pazar günü New York City’de ailesini büyütme olasılığını anlattı .

“Açıkçası bir insanı, büyütmek süper kahraman bir iştir” . “Süper kahramanlar aramızda yaşıyor ve buna kadın deniyor. Çünkü, bu aslında bana hiç mantıklı gelmeyen bir şey, bunun nasıl olduğunu tam ifade edemeyebilirim, ama öyle ve inanılmaz. Dünyaya başka bir insanı getirmek için süper gücünü kullanmaya hazır olduğuna karar verdiğinde, katılmaktan çok mutlu oluyorlar. Eşim inanılmaz bir anne. ”

Ünlü Çiftler ve Nasıl Bir araya geldiler: Aşk Hikayesinin Başlangıcını şöyle anlattı
34 yaşındaki Sadoski ve Seyfried, Mart 2017’de kızları Nina’yı dünyaya getirdiler . Connecticut’ta yerleşmesini ve karısının doğurduğunu izlemesinin ne kadar “şaşırtıcı” bir deneyim olduğunu söyledi.“Orada olmak, sadece bu anlarda Amanda ile birlikte olmak benim için inanılmaz bir deneyimdi. Hayır, hiç korkmadım, ” dedi ünlü oyuncu. “O anı sevdiğim ve paylaştığım kişiyle birlikte bulunmak gerçekten çok güzeldi, ama aynı zamanda bana çok katı talimatlar verdi – ‘Sen omuzda kal!’ Her şey sırasında çok güzel bir bağlanma deneyimimiz oldu. ”

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın