Süper Lig Oyuncusu Oğlunu Boğarak Öldürdü?

Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Yıldırımspor’da forma giyen ve 2008-2009 yıllarında Süper Lig ekiplerinden Hacettepespor’da forma giyen Cevher Toktaş, oğlunu koronavirüs şüphesiyle hastaneye götürdü. Oğlu sürekli öksürüyordu ve yüksek ateşi vardı.

Hastanede çocuğu muayene eden doktor tarafından Yapılan muayenenin ardından küçük çocukta koronavirüs testi pozitif çıktı ve hastanede tedaviye alındı. Oğlunu yanında refekatçı olarak kalan Cevher Toktaş, oğlunun aniden fenalaştığını vehareketsiz yattığını doktorlara söyleyerek yardım istedi

Doktorların hemen müdahale ettiği Kasım Toktaş, yapılan ilk müdahalenin ardından yoğun bakım ünitesine alındı, küçük kasım yaklaşık 1,5 saat sonra tüm müdahalelere ragmen hayata tutunamayarak vefat eyledi. Küçük Kasımın ölüm sebebi nefes yetersizliği yazıldı raporuna , Küçük Kasım Hamitler Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Babası Cevher Toktaş oğlunun vefatından 11 gün sonra içindeki duygular sürekli kendini rahatsız etti ve 23 nisan tarihinde eşiyle otururken ben biraz hava alıp gelecem biraz işim var bahanesiyle evden çıkarak karakola gidip oğlunu kendinin yastıkla boğarak öldürdüğünü itiraf etti.

Çarşı polis merkesindeki ifadesinde oğlu kasımı hiçbir zaman sevemediğini bundan dolayı hastanede sinir krizi geçirip çocuğunu yastıkla boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Eşiyle arasının iyi olduğunu , diğer çocuğunu sevdiğini ve herhangi bir psikolojik rahatsızlığı olmadığını söyleyen futbolcu Cevher Toktaş herhangi bir sağlık problemininde olmadığını söyledi.

Oğlu Kasımı öldürmesinin tek sebebi çocuğunu bir türlü sevemediğini polise verdiği ifadesinde söyledi.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın