Sosyal izolasyon kuralına uymayan Demet Akalın, evinde kebap partisi verdi

Koronavirüs ülkemize geldiği günden sonra ülkemizde bir çok ünlü isim kendini karantinaya aldı.
Bu ünlü isimlerden şarkıcı Demet Akalın Günlerdir kızı ve eski eşiyle beraber karantinaya girdiler,
ünlü şarkıcı Demet Akalın ‘kendinizi izole edin’ kuralını dinlemeyerek karantinaya girdiği eve kebapçı çağırıp mangal yaptılar.
Star şarkıcı Demet Akalın, koronavirüsün Türkiye’ye gelmesiyle beraber kızı Hira ve eski eşi Okan Kurt’la kendini evine kapattı ve virüse karşıkendini izole etti. Günlerdir evinde karantinada olan Demet Akalın, sosyal medya hesabından sürekli ‘evde kalın, kendinizi virüse karşı izole edin’ çağrısı yaparak takipçilerini ve sevenlerini uyardı.

Demet Akalın
Demet Akalın

Fakat Şarkıcı Demet Akalın, başkalarına dikkat edin dediği bu kuralları kendisi çiğnedi.Karantinaya girdiği EVİNDE KEBAP PARTİSİ VERDİ. Instagram hesabında yaklaşık 9 milyon takipçisi bulunan ve yediği içtiği, giydiği, gezdiği, her şeyi hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcı Demet Akalın, bir kebap ocakbaşı firma sahibini ve birkaç çalışanıyla beraber karantinaya girdiği evine çağırarak kebap partisi verdi. Bu kebap partisini Instagram hesabından paylaşan Demet Akalın’a takipçileri tarafından tepki yağdı
Şarkıcı Demet Akalın Yaptığı her şeyi Instagram hesabından takipçileri ve sevenleri için paylaşan Demet Akalın, dün akşam da cilt bakımı yaparken çektiği özel videosunu sosyal medya hesabından paylaştı.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın