Serenay Sarıkaya paylaştı: O günleri Çok özlüyorum

serenay sarı kaya cem yılmaz

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlara takipçileri tarafından beğeni yağıyor.

Ünlü oyuncu karantina günlerini sevgilisi ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birlikte evde beraber geçiriyor. Hayranlarınya bağlantısını hiç kesmeyen Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabından sürekli paylaşımlar yapıyor.

Son paylaşımında Yunanistan tatilinden bir hatıra fotoğrafını paylaşan Sarıkaya’ya sosyal medya takipçileri tarafından adeta beğeni yapmuru yağdı.

Koronavirüs Türkiye’ye gelince ünlülerin bir çoğu ailesiyle beraber kendilerini karantinaya aldı. Ünlülerden karantinaya giren sevgili çiftlerden Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir evlerinde beraber zaman geçiriyorlar ve evden dışarı hiç çıkmadılar.

Karantina günlerinde takipçileri ve sevenleriyle iletişimi kesmeyen ikili sosyal medya hesaplarından paytığı paylaşımlarla yine gündemden hiç düşmüyorlar.

Yunanistan gezisinden bir anısını paylaşan ünlü oyuncu “Bu anıları çok özlüyorum” notuyla paylaştı ve ünlü oyuncunun bu paylaşımına instagramda beğeni yağdı

Ünlü oyuncunun sosyal medya hesaplarından Instagram’da 9,3 milyon takipçisi bulunuyor

Yaptığı son paylaşıma 500 bine yakın takipçisi tarafından beğeni geldi ve binlerce yorum yazıldı.

Serenay Sarıkaya sosyal medya da en çok takip edilen ve her paylaşımına binlerce beğeni gelen ünlüler arasında yer alıyor.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın