Pınar Altuğ Bu Sefer Ağzını Bozdu!

Çocuklar Duymasın dizisinin sevilen oyuncusu Pınar Altuğ sosyal medyayı bir çok ünlü gibi çok aktif kullanan bir ünlü. Bir çok ünlüden farklı olarak kendine gelen kötü yorumlara da yanıt veriyor. Son olarak ünlü oyuncu Pınar Altuğ’a bir kaç gün önce oğlunu kaybeden ünlü manken Ebru Şallı üzerinden ağır bir eleştiri yapılınca Pınar Altuğ çok kızdı ve ağzını fena bozdu.
Koronavirüs salgınından olayı kendisini ailesiyle birlikte karantinaya alan ünlü oyuncu Pınar Altuğ Karantinada sık sık kızıyla yemek yaparak, bu yaptığı yemeklerin tarifini takipçilerine vererek sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapan Pınar Altuğ’a gelen bir yorum ünlü oyuncuyu fena kızdırdı.

Ünlü manken Ebru Şallı’nın bir kaç gün önce oğlunu kaybetmesinin ardından bir sosyal medya kullanıcısı bu konuyu ünlü oyuncu Altuğ’un fotoğraflarının altına yorum yaparak taşıdı.
Takipçi Pınar Altuğ’a “sürekli olmayan bir kalite peşinde koşuyorsun. Yapacak başka bir b kun yok. Hiçi Utanmıyor musun? Meslektaşın Ebru Şallı bugün oğlunu kaybetti ve sen bu günde bile iyi anne rolü yapıyorsun” yorumu yaptı. Altuğ bu yorumu görünce fena kızdı, adeta çılgına döndü.

Ülü oyuncu Pınar Altuğ verdiği takipçisine verdiği yanıtta “Allah senin belanı versin kendi b kunda boğul inşallah! Hayatımda daha önce hiç kimseye kullanmadığım bir kelimeyi senin için kullanıyorum. ilk defa birine böyle cümleler yazıyorum” diyerek çileden çıktını belli etti.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın