Nurgül Yeşilçay Yaşlılara Yapılan Tavırları Eleştirdi!

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Ülkemizde bir çok insana bulaşan ve devletimizin aldığı önlemler çerçevesinde yeni tip koronavirüs önlemlerinden dolayı 65 yaş ve 65 yaş üstünün sokağa çıkmasının yasaklanmasından sonra yapılan bazı haber sitelerindeki haberlere ve sosyal medyadaki kullanıcı yorumlarına sert tepki gösterdi.

Sosyal medya platformlarını çok aktif kullanan ünlüler arasında bulunan sinema oyuncusu Nurgül Yeşilçay, bu defa tüm dünyadaki insanları ilgilendiren çok önemli bir konuya dikkat çekti.Ülkemizde yeni tip koronavirüs önlemleri dahilinde 65 yaş üstü ve risk gruplarında yer alan 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara sokağa çıkma yasağı getirilmesinin ardından genellikle genç yaştaki kullanıcılar tarafından yapılan kendi haddini aşan tepkilere ve hiç de hoş olmayan esprileri sert eleştiren güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, ahlaki değerlerimizin bazı kendini bilmezler tarafından kolaylıkla bozulduğunu söyledi.
Sinema oyuncusu Nurgül Yeşilçay, yaptığı paylaşımında şu ifadelerle dikkat çekti:
“Ani Panikten, İçinde Bulunduğu ölüm korkusundan etrafındaki her şeye saldıran, ahlaki, maddi ve manevi değerlerini bir çırpıda yok etmeye çalışan toplumların, etik olmayan sonuçlarına hazırlıklı olalım! Ben Hayatta kalayım da kim nasıl olursa olsun! Bu yersiz panik hali asıl korkunç olan! Büyüklerimin ellerinden saygıya öperim!”

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın