Murat Övüç Kimdir, Nasıl Fenomen Oldu?

murat övüç kimdir

Yaptığı paylaşımlarda gündemden düşmeyen sosyal medya fenomeni Murat Övüç ,Geçtiğimiz haftalarda ‘Netflikş’ söylemiyle sosyal medya da günden olmuştu. İnstagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren ünlü fenomen kimdir, ne iş yapıyor, nasıl fenomen oldu. Murat Övüç hakkındak bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Sosyal medya da insanlar bir paylaşımı ile ülke gündemine gelebiliyor. Sosyal medyada , yazılı basında , görsel basında ve dijital ortamlarda bir günde bir paylaşımla kendini tüm Türkiye’ye duyurabiliyor.

Murat Övüç’ün Mesleği Nedir?

Murat Övüç’ü asıl mesleği medyum’luktur.

İstanbul’da bir çok mekanda astroloji üzerine yorum yapmaktadır. Yaptığı yorumlarla çevresinde çok tanınan Murat Övüç’ün müsterilerinin içerisinde tanınmış ünlü isimlerde mevcuttur. Yıllarca tarot falı bakarak insanlara yaşam koçluğu yapmaktadır.

Murat Övüç Nereli?

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç 1968 yılında Van’da dünyaya geldi. Ailesini en küçük çocuğu olan Murat Övüç’ün 4 kardeşi bulunmaktadır.

Sosyal medya da fenomen olmasının yanında çevresinde hayırseverliği ile de tanınmaktadır.

Sosyal medya hesaplarında takipçisi bir çok ünlü isimden daha fazla olan Murat Övüç’ün her paylaşımı binlerce beğeni almaktadır.

Murat Övüç’ün Mal varlığı nelerdir?

Murat Övüç, youtube de canlı yayın yapan Armağan Çağlayan’ın 196Sekiz Youtube kanalına konuk oldu ve kendisine sorulan bir çok soruya açıklık getirdi . Maddi mal varlığı hakkında ki soruları cevaplayan ünlü fenomen yaptığı açıklamada:

Evliliğimi babamın isteği üzerine yaptım , babam istemeseydi evlenmeyecektim. Eşimle ayrı olsakta arkadaş gibiyiz bir oğlumuz var.

Maddi olarak bir rezidansım olsun istiyordum oldu bir rezidans satın aldım. geniş güzel havuzlu bir villam olsun istiyordum o da oldu çok güzel bir villa aldım. Anneme çok güzel bir ev güzel birde yazlık almak istiyordum. her ikisindende ikişertane aldım. Oğluma çok lüks arabalar aldım. Oğluma hem BMW hemde Mercedes aldım. Almak istediğim herşeyi aldım ve çok mutluyum ifadelerini söyledi.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın