Moda Dünyasını Yasa Boğan Ölüm

Moda dünyasının tanınmış isimlerinde Nur Yerlitaş’ın ölüm haberi sevenlerini, moda ve sanat dünyasını yasa boğdu. Son yıllarda yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçiren Nur Yerlitaş; 2018 yılında sağlık kontorlüne gitti hastanede meme kanseri olduğu teşhisi konuldu ,tedavisi devam eden Nur Yerlitaş, bugün 64 yaşında hayata veda etti.

Nurella lakabıyla tanınan ünlü modacı Nur Yerlitaş, 1956 yılında doğdu. 80’li yıllarda yurt dışından getirdiği özel kıyafetlerle moda dünyasında adını duyuran Nur Yerlitaş pek çok önlünün kıyafetlerini tasarladı , bir çok ünlü insanın sahne kıyafetlerini tasarladı.

Birçok tv kanalında çeşitli proğramlarda yer alan ünlü modacı , birçok proğramda jüri üyeliği yaptı.

Nur Yerlitaş, hastalığının ardından konuk olduğu tv kanalındaki 2. sayfa proğramında hastalığı ve geçirdiği tedaviler hakkında bilgi vermişti. Tedavi sürecini anlatan Yerlitaş , tedavi sürecinde bir çok ünlü ismin kendisini yanlız bırakmadığını ve sürekli ingilendiklerini söylemişti. Yerlitaş’ın o açıklamalarından birkısmı;

Ebru Gündeş sürekli yanıma gelir bazan bir günde 2 kez geldiği oluyordu. Hülya Avşar yaklaşık her gün arıyor.
Tarkan canım benim çok sevgili saygılı biri ,onu çok seviyorum. Sibel Can öyle… Seda Sayan gibi çok sayıda ünlü beni yalnız bırakmıyor.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın