Leonardo DiCaprio’nun sevgilisi isyan etti!

Amerikan sinemasının ünlü isimlerinden olan Leonardo DiCaprio’nun kendisinden 23 yaş küçük genç sevgilisi Camila Morrone, kendisine yapılan haksız elştirilere isyan etti.
Leonardo DiCaprio gibi kendiside ünlü oyuncu olan Camila Morrone, Leonardo DiCaprio ile beraberliğinden dolayı çok ağır eleştirilere maruz kalıyor. ünlü oyuncu Morrone, yapılan haksız eleştirilere daha fazla yanıtsız kalamadı ve bazı eleştirilere cevap verdi.

ünlü oyuncu Camila Morrone, eleştirilere cevap verdi: “Hollywood’da ve dünya tarihinde bir çok insan tarafından yaşanan bir olay böyle bir durumu dünyada ilk ben yaşamıyorum. Tarihte ve Hollywood’da bir çok eş bizim gibi yaş farkına sahip. tarafların aralarında büyük yaş farkının olduğu bilinen pek çok ilişki yaşandı dünya üzerinde. Bence herkes özgürdür istediği kişiyle istediği gibi ilişki yaşayabilir. Takipçilerim artık beni daha fazla filmde görüyorlar ve yavaş yavaş kendime amerikan sinemasında farklı bir kimlik ediniyorum. Sanki her zaman her yerde yaşadığınız ilişkiyle ilgili olarak filmlerde rol almanız gerekiyor gibi bir fikir olması beni çok üzüyor . Her kim ne derse desin ben yoluma devam edeceğim diyerek sözlerini bitirdi.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın