Kim Kardashian’ a Mahkumlardan Mektup Geliyor

ABD’de koronavirüs salgınının hapishanelere sıçramaması için sağlık uzmanları yetkililere sürekli çağrı yaparken , mahkumların sesine bir ses daha eklendi. Ünlü yıldız Kim Kardashian mahkumlara koronavirüs bulaşmaması için tüm mahkumların serbest bırakılması gerektiği çağrısında bulundu.

Kim Kardashianın bu çağrısından dolayı cezaevlerinde mahkum olarak yatan binlerce vatandaş Kim Kardashian’a teşekkür mektubu görderdi.   Ünlü yıldız aldığı mektupların bir kısmını sosyal medya hesabında paylaştı,  bazı zarfların içerisinde Kim’e özel yazılmış yazılarda vardı. Bu notlardan birini sosyal medya hesabında paylaşan kardashian , notta söyle yazıyor: ceza reformunu desteklediğiniz için çok teşekkür ederim. Yakın bir tarihte buradan çıkacağım , çıkınca ilk işim yanınıza uğrayıp desteğinizden dolayı sizi tebrik edeceğil.

Dünyanın en zalim mahkumları Abd de bulunuyor. insanların herşeyi özgürlük olarak gördüğü memlekette suç işlemek de artık hak bir kavram gibi görünüyor.

hiç bir kar amacı olmayan Cezaevi Politikası Girişimi adlı çalışma grubuna göre ,Amerika Birleşik Devletlerinde 2 milyon 300 bin mahkum bulunuyor Abd cezaevlerinde ve bu şekilde dünyada ençok suçlu Abd de bulunuyor.

Kim Kardashian’ın cezavelerindeki MAHKUMLARI SERBEST BIRAKIN ÇAĞRISI bir çok ünlü isim tarafından desteklenirken. Ceza evlerinde yatan mahkumlardan da çok sayıda mektup alarak yaptığı çağrının ne kadar doğru ve yerinde bir karar olduğunu sosyal medya hesaplarında paylaştı.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın