Kanal 7 Anahaber Spikeri Koronavirüse Yakalandı

Kanal 7’nin Ana Haber Spikeri Hülya Yürekli Seloni son zamanlarda ekranlarda görünmüyordu,takipçileri tafarından merak edilen başarılı sunucu ekranlara neden çıkmadığını sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medya hesabından ailesiyle beraber koronavirüs salgınına yakalandığını söyledi.

Uzun süre kanal 7 de Akşam anahaberleri sunmayan ünlü spiker Hülya Seloni ailecek koronavirüse yakalandıklarını ve tedavi sürecinde yaşadıklarını sosyal medya hesabından söyledi.

“AİLE BİREYLERİ OLARAK HEPİMİZ KORONA OLDUK”

Sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafın altına açıklama yazan Hülya Seloni . Yaptığı açıklamada bir süredir sizlerden uzaktayım, ekranlarda neden olmadığımı merak etmiş olabilirsiniz. Ülkemizde binlerce insana bulaşan koronavirüs ailecek hepimize bulaştı. 12 nisan tarihinde belirtileri başlayan koronavirüs tedavimi hastanede tamamlayıp taburcu oldum. Eşim ve Alara koronavirüs tedavisini evde tedavi olarak atlattılar. Hepimiz çok iyiyiz çok şükür. günlerimizi evde dinlenerek geçiriyoruz.

KENDİSİNİ YALNIZ BIRAKMAYAN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

İstanbul Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi olan ünlü spiker hastanenin tüm çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür etti. Kendini tedavi sürecinde sürekli arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten bu zor gününde yalnız bırakmayan tüm dostlarına ve akrabalarına ayrı ayrı teşekkür etti.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın