Justin Timberlake, ‘Palmer’ Costar Alisha Wainwright ile PDA Pics’deki Sessizliğini Bozdu: ‘Daha İyi Bilmeliydim’

Instagram platformunda paylaşım yapan Justin Timberlake ifadesinde , “Hissetmeyi Durduramaz” crooner, “sevdiğim insanları inciten son söylentilere hitap etmenin önemli olduğunu” hissettiğini itiraf etti. Davaları için özür diledi.

38 yaşındaki oyuncu Çarşamba gecesi 38 yaşına giren Timberlake, “Birkaç hafta önce, güçlü bir yargılama atışı gösterdim – ancak açıklığa kavuşturdum – kostarım arasında hiçbir şey olmadı” dedi. “O gece çok içtim ve davranışlarımdan dolayı pişmanım. Ben daha iyi bilmeliydim kendimi tam ifade edemedim. Bu oğlum için istediğim bir örnek davranış değil. ”Grammy ödüllü oyuncu devam etti, “İnanılmaz eşim [ Jessica Biel ] ‘den ve ailemden onları utanç verici bir duruma düşürdüğüm için onlardan özür dilerim ve olabileceğim en iyi koca ve baba olmaya bundan sonra çalışacağım. Bu kişi olmak istediğim kişi değil. ”

Justin Timberlake ve Jessica Biel yıllar boyunca yeni bir hayatı yaşamanın peşindeler.
Timberlake, Palmer’ın üzerinde ne kadar çok “inanılmaz bir gurur duyduğunu” belirterek , “bu filmi yapmaya devam etmeyi ve insanların onu görmeleri için heyecanlanmayı” beklediğini belirtti.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın