Jennifer Lopez ve A-Rod daha önce hiç görmediğiniz gibi

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez çifti yoğun bir kaç hafta sonra mümkün olduğunca birlikte zaman geçirmekten keyif alıyorlardı ve Çarşamba öğleden sonraları evlerinde çok güzel bir fotoğraf çektiler, eşleşen pijamalar giydirip pembe yüz maskeleri taktılar. Jennifer, fotoğrafı, Kim Kardashian’la sohbeteden ve yeşil yüz maskesi takan bir çiftin videosu ile paylaşmıştı.


 
Görüntüler, arkadaşların birbirleriyle uzaktan sohbet etmesini sağlayan Facebook portalını tanıtıyordu. Klipte, Jennifer video bağlantısı üzerinden Kim ile sohbet ederken kendine bir bardak çay döküldüğü görüldü. “Kim, bu Portal’ı birlikte geçirmemize izin vermemizi seviyorum” dedi. Alex daha sonra göründü ve sohbete katılmaya çalıştı. “Ah, merhaba Kim. Peki, ne hakkında konuşuyoruz?” Kim’in cevap verdiği: “Sadece bir şeyler” dedi. “Güzel, şeyleri severim” diye yanıtladı. “Bu çok eğlenceli, bunu daha sık yapmalıyız” dedi. Jennifer klibi şöyle yazdı: “Alex’in @PortalfromFacebook’ta akıllı görüntülü görüşme yapmak için kendi arkadaşları olacağına söz veriyorum. Gerçekten.”

Ünlü çift, çok eğlenceli bir video için Kim Kardashian ile işbirliği yaptı.

Jennifer ve Alex için heyecan verici bir zamandı. Mart ayında nişanlandıktan sonra, çift yakın gelecekte koridordan aşağıya inmeyi planlıyor ve henüz düğün için bir tarih ya da bir yer karar vermemiş olsalar da, son zamanlarda büyük günle ilgili heyecanlarını dile getirdiler. görüşmeler. Eylül ayında Entertainment Tonight ile sohbet ederken, JLo oğlu Max’in koridorda yürüyeceğini açıkladı. Jennifer’ın kızı Emme ve Alex’in çocukları Natasha ve Ella’nın nedimeleri gibi özel rolleri olması muhtemeldir. Bu arada Alex, “uzun bir uçuş” olacak bir hedef düğünü planladıklarını ima etti.

Jennifer ve Alex, mutlu ve karma bir aile yaratmayı başardıkları için hayranları tarafından övgüyle karşılandı. JLo’nun eski kocası ve çocuklarının babası Marc Anthony, şarkıcı ve Alex’le yapılan okul toplantılarına katılıyor ve her ikisiyle de iyi anlaşıyor. Bu arada Alex’in eski karısı Cynthia Scurtis, ayın başlarında Natasha’nın doğum günü partisinde yer aldı ve ünlü çift, kızları ve Jennifer’ın ikizleriyle birlikte fotoğraf çektirdi.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın