Ivana Sert’ten ‘karantina şıklığı’ Akımı

Dünyadaki tüm ülkeleri etkisi altına alan koronavirüs durdurulamıyor. Bu virüsten korunmak için yetkililerin “Evde kal” uyarılarına uyan Ivana Sert, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla “Karantina şıklığı” adında yeni bir sosyal medya akımı başlattığını duyurdu.
Sunucu ve stilist ve moda tasarımcısı olan Ivana Sert, ülkeleri hızla etkisi altına alan bu virüsten korunmak çin önlem amaçlı evinden dışarı çıkmıyor.

Yöneticilerin “Evde kal” çağrısına azami derecede uyan Sert, vaktinin çoğunu evde spor yaparak geçirmeye çalışıyor.
Sosyal medya hesaplarını çok aktif kullanan isimler arasında ilk sıralarda olan Ivana Sert, son paylaşımıyla gündemden düşmüyor.

Evindeki Ayna karşısında çekildiği fotoğrafını yayınlayan Sert, “Karantina şıklığı” adında yeni bir akım başlattığını sosyal medya hesaplarından takipçilerine duyurdu.
karantinasikligi etiketi ile kendisine fotoğraf gönderen sosyal medya takipçilerini sosyal medya sayfalarından paylaşacağını söyleyen Ivana Sert, şu ifadeleri kullandı:
Sevgili değerli arkadaşlar; çok zor günlerden geçiyoruz ve hepimiz evlerimizden çıkmıyoruz, hepimizin sağlığı için evlerimizde kalmaya devam ediyoruz. Sıkıldınız mı? Evet, ne kadar, biraz!

Evdeki günlerimize biraz eğlence katmak ve daha güzel ve bakımlı olmak için eşofman haricinde başka şeyler de giyelim. ‘Karantina şıklığı’nı hep beraber evlerimizde yapalım. Ne dersiniz?

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın