İnternetten Tanıştığım Kızla İlk Buluşmamda Hayal Kırıklığı Yaşadım!

Çok Sayıda Film ve dizide rol alan Oyuncu Furkan Andıç, youtube üzerinden yayın yapan bir kanala konuk oldu. Furkan Andıç yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı. Geçmişte sosyal medya üzerinden tanıştığı kız ile buluşmaya gittiğini ve birbirimizi görünce konuşmadan gözlerimizle anlaşarak bu iş olmaz diyerek konuşmadan oradan ayrıldık.

Furkan Andıç, Youtube üzrinden yayın yapan bir kanaldaki konuk olduğu ‘Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler’ isimli kanal programında herkesi çok şaşırtan bir itirafta bulundu. Bu proğramda kendisine sorulan “En kötü buluşman nasıldı?” sorusuna verdiği cevap çok ilginçti. Verdiği cevapta internetten tanıştığı normalde tanımadığı bir kızla buluşmaya gittiğini, ama genç kızı resimlerindeki gibi birini beklerken. karşısında çok beklediği gibi biri çıkmadı kızı görünce çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını alattı anlattı.

‘Birbirimize bakarak , Gözlerimizle anlaşıp bu işin olmayacağını anladık’

Ünlü Oyuncu “Sosyal medyada gördüğüm fotoğrafları gerçeği tam olarak yansıtmıyormuş. O an orada ne yapacağımı çok şaşırdım. Kıza ne diyeceğimi o an için bilemedim. Kızda bendeki o halin, durumun farkına vardı. Kısada olsa tatlı bir sohbet ettik beraber.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın