İnstagram’dan Yeni Özellik Geliyor

Son yılların ençok kullanılan sosyal medya platformu olan instagram yaptığı yeniliklerle kullanıcılarını her geçen gün şaşırtmaya devam ediyor. Son zamanlarda yazılımının masaüstü sürümü için çok sayıda yeni özellikleri kullanıcıları için kullanıma sunan Instagram platformu, son güncelleme ile yeni bir özellikle kullanıcılarının karşısına çıktı. Kullanıcılarının uzun süredir beklediği canlıyayın izleme Artık Instagram’ın web sürümünde kullanılabilecek. İnstagram kullaıcıları istediği kişiyle platform üzerinden canlı görüşebilecek ve canlı yayyın yapabilecek.
Bir aç içerisinde dünyayı etkisi altına alan Corona virüs pandemisiyle, İnstagram web uygulamasına çok sayıda hatırı sayılır derecede yeni güncellemeler getiren Instagram, kullanıcıların uzun zamandır beklediği güzel bir yeni özellikle gündeme geldi.
Yakın tarihte web uygulamasına mobil uygulamada olan fakat web uygulamaa olmayan DM özelliğini şimdi artık web uygulamasındanda kullanabileceksiniz. Dm özelliğini web uygulama kullanıcılaına açan Instagram, şimdi de uygulamaya canlı yayın izleme özeliğini getirmeyi planlıyor.
Coronavirüs salgını nedeniyle son zamanlarda internet kullanımı ve bilgisayar kullanımı çok yüksek oranda arttı.
Bu krizi fırsata çevirmek isteyen sosyal medya platformu instagram kullanıcılarına yeni yeni çzellikler sunuyor.
Canlı yayın mobil uygulama üzerinden yapılacak ve web uygulamada canlı yayın yapılamayacak sadece açık olan canlı yayınlar izlenebilecek.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın