İnstagram’da Önemli Değişiklik

Instagram’da kimselerin haberi olmadan sessiz sedasız bir değişiklik yapıldı. kullanıcılar Instagram uygulamasını açtığında artık istemesekte bu değişiklikle mecburen karşılaşacakğız.
Peki Instagram’ın yeni özelliği ne?

Dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip Sosyal medya platformları olan Facebook, Twitter, Youtube, Whatsapp, ve benzeri uygulamalar gibi yine milyonlara kullanıcısı bulunan  Instagram, çok önemli bir özelliğini kullanıcılarına açtı.

Cep Telefonunuzu açıp Instagram uygulamasını başlattığınız zaman artık bu değişiklikler sizin hesabınızda da görülecek. Bazı instagram kullanıcılarının hoşuna gidecek, kimileri için sadece zaman kaybı olarak yorumlanacak bu değişilikliğin ana sebebi ne?
Yorum yazarken çok dikkatli olun!
Instagram’da artık yorum yaparken her kelimeye her cümleye dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi durumda yorumunuzu paylaşmadan önce Instagram hesabınız size ‘Emin misiniz’ diye soracak. Hesabınızda yaptığınız yorumlarda Küfür/argo kelimeleri yazanlara veya konuşanlara Instagram anında uyarı gönderecek. Sosyal medya roğramının içindeki Yapay zeka kodlarının önceden tespit edebildiği bu ve benzeri yorumları paylaşanların sosyal medya hesapları tehlikeye girecek ve Gerektiğinde açılmamak şartıyla kapatılabilecek.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın