İngiliz model, sosyal medyada telefon numarasını paylaştı

İngilterede güzelliği ile meşhur model Cara Delevingne, sosyal medya hesabında “Şimdi çılgınca bir şey yapacağım” diyerek telefon numarasını takipçileri ile paylaştı.

Evinde karantinada olan ingiliz model karantinada olan takipçilerinin ve karantinada olan insanların yaşadığı zorlukları anlayabilmek için sosyal medya hesabından telefon numarasını paylaştığını açıkladı.

İngilterede güzelliği ile meşhur model Cara Delevingne, takipçileri için sosyal medya hesabından bir video yayımladı. Sosyal medya hesabından sesini duyurmak isteyen ünlü model Delevingne, “Herkese selam, umarım iyi ve güvendesiniz. Bazılarınız yaptığımın biraz çılgınca olduğunu biliyor, bundan dolayı şimdi çılgınca bir şey yapacağım. buna inanamayabilirsiniz. Şimdi Telefon numaramı sizlerle paylaşacağım, bu numaradan bana mesaj atabilirsiniz. Beni takip edin” dedi ve telefon numarasını paylaştı.

Ünlü modelin Paylaştığı linke tıklayıp mesaj atanlar ise Cara ile konuşmaya başlamanın heyecanını yaptığı yorumlar ile paylaştılar. Ünlü model Cara Delevingne, telefon numarasına gelen mesajları sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Her bir mesaj birbirinden farklı , Cara Delevingne ile mesajlaşmanın heyecanını yaşayan kullanıcılar yaptıklarının çılgınca olduğu söylerek mesaj yazdılar. Mesajların bazılarında şöyle yazıyordu: “Bu link gerçekten çalışıyor mu?” sorusunu sorandan, “Cara Delevingne ile mesajlaştığıma inanamıyorum” gibi her biri birbirinden farklı mesajlar geldi. bu mesajların bazılarını Cara Delevingne sosyal medya hesabından paylaştı.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın