Haluk Levent’ten Örnek Davranış

Son zamanlarda yaptığı bağışlarda gündemden düşmeyen hayırsever sanatçı, Ahbap Derneği Başkanı ve Sanatçı Haluk Levent, Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı kampanya “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” diyerek başlattığı Dayanışma Kampanyası’na Haluk Levent kendi adına 30.000 Türk Lirası yardım bağışı yapacağını söyleyen Sanatçı Haluk Levent, Başkan Erdoğan’ın başlattı Milli Dayanışma Kampanyası’na tam verdi.
Haluk Levent - Magazin Haberleri
“30 BİN LİRA BAĞIŞTA BULUNDUM” diyerek sosyal medya hesabında paylaşım yaptı. Ahbap Derneği’nin de kampanya için yardımlar topladığını belirtti, yaptığı açıklamada :”Bugün Sayın Başkanımız çok güzel bir kampanya başlattı.
Ben sürekli yapılan yardımları koordine edip de Ülkemizin Başkanın Yaptığı böyle bir kampanyaya sessiz kalamazdım. Madem Milletimizin en üst temsilcisi Sayın Başkanımız böyle bir kampanya yapmış ben de kampanyaya katılmak istedim.
Çünkü toplum sürekli bizleri devlet kurumlarıyla kıyaslıyorlar halbuki dünyanın en büyük devletlerinde bile sivil toplum kuruluşları her zaman vardır. O kuruluşlar da bir kendi imkanı doğrultusunda şeyler yapmaya çalışır.
Bizler de bunlar gibi yapmaya çalışıyoruz. Sayın Başkanımız kampanya başlatmış bizler de destekleyeceğiz. Bundan dolayı kampanyaya şahsım adına 30 bin lira bağışta bulundum

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın