Haluk Levent Yardım Yapmada Bir Numara

Koronavirüs nedeniyle çok sayıda aile perişan oldu. Binlerce insan hastalığı yenmek için uğraşıyor. İnsanlar virüs bulaşabilir diye evinden dışarı çıkamazken sağlık çalışanları hemşireler, doktorlar, yardımcı personeller hepsi gece demeden gündüz demeden görev yerlerinde hastaları iyileştirmek için çalışıyorlar.
Bu çalışan doktorlardan Dr. Yavuz Kalaycı koronavirüs bulaştığı için virüsü yenemeyerek hayatını kaybetti. Dr. Yavuz Kalaycı vefat etmeden önce sosyal medya hesabından çocuklarına sahip çıkılmasını isteyen bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşımdan haberi olan Hayırsever sanatçı Haluk Levent bu duruma sessiz kalamayarak doktorun ailesinin yanına giderek başsağlığı diledi. Vefat eden doktorun iki kız çocuğuna eğitimleri boyunca burs vereceklerini söyledi.
Haluk Levent ; Kurucusu olduğu AHBAP derneği ile yardıma muhtaç olan insanlara yardım ediyor.Koronavirüsten vefat eden doktorun ailesinin yanına giderek sosyal medya hesabından paylaşım yaparak bu iki kızımız artık bizimde kızımız. Eğitimleri boyunca kızlarımıza burs vereceğiz, dedi.
Doktor Yavuz Kalaycı 10 gün hastanede uyutuldu fakat vücudu daha fazla dayanamayarak vefat eyledi. 10 gün uyutulur bu süre içerisinde doktorun annesi ve babası da koronavirüsten vefat etti.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın