Hadise’nin spor kıyafetleriyle verdiği pozlara beğeni yağıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle vaktini evinde geçiren ünlü sanatçı Hadise,evinde vaktinin çoğunu sosyal medya hesaplarını kullanarak geçiriyor. Sosyal medya hesaplarından mor spor kıyafetleriyle çekildiği makyajsız doğal pozlarını paylaştı.

hadise

Ünlü şarkıcının bu pozlarını sosyal medya hesaplarından paylaştıktan sonra takipçilerinden kısa sürede beğeni yağdı.
ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ünlü sanatçı Hadise, koronavirüs salgını nedeniyle vaktini evden çıkmadan geçiriyor. Ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları ile takipçilerinin beğenisini kazandı ve hayranlarını yine kendine mest etti.
hadise
hadise

Koronavirüs salgını nedeniyle konserlerine geçici süre ara veren ünlü şarkıcı hadise bu süreci sevgilisiyle evinde geçiriyor. Ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya hesaplarından instagram hesabını aktif kullanıyor. Instagram hesabından özel çekilmiş mor spor kıyafetleriyle evinde çekildiği makyajsız pozlarını paylaştı. Ünlü şarkıcı Hadise’nin peş peşe paylaştığı pozlar 20 dakika gibi çok kısa bir zamanda 155 binden fazla beğeni alarak takipçilerini mest etti.
hadise
hadise

ŞARKICI HADİSE SEVGİLİSİYLE EVİNDE KARANTİNAYA GİRDİ!
Gönül İlişkilerini basından uzak bir şekilde yaşayan şarkıcı hadise ve oyuncu Kaan Yıldırım, Beraber aynı evde karantinaya girdiler.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın