Hadise, Sapık Hayranından Şikayetçi Oldu!

Ünlü şarkıcı Hadise, kendisini uzun süredir rahatsız eden ve kendisine posta yoluyla taciz içerikli mesajlar gönderen ,kendini sürekli rahatsız eden hayranına daha önce dava açmıştı şimdi yeniden bir dava daha açtı. Ünlü Şarkıcı, sürekli kendini taciz eden ve ikamet ettiği siteye girmeye çalışan tacizciyi bir kez daha savcılığa şikayet ederek hakkında yeni bir dava daha açtı.
Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda, “Bana sosyal medya hesaplarımdan ve e-mail adresime cinsel içerikli e-mailler atıyor. Beni sürekli takip ediyor, gittiğim, gezdiğim yerleri ve giydiğim kıyafetlerimin hepsini biliyor” dediği kişi hakkında adliyeye giderek yeniden şikayetçi oldu. İkamet ettiği evine mektup gönderen tacizci kişiden korktuğunu ve ürktüğünü söyleyen ünlü şarkıcının saplantılı hayranı birkez daha ortaya çıktı. Dava açtığı hayranının kendisini taciz etmeye devam ettiğini söyleyen ünlü şarkıcı Hadise, bir kez daha savcılığa giderek tacizcisi hakkında dava açtı. daha önce tacizcisi hakkında 6 yıl hapis istemizle ilk dava açılmıştı. Ünlü Şarkıcı Hadise’yi taciz eden takipçisi dava süreci devam ettiği halde tacizlerine devam ettiği için Hadise tarafından yeniden dava açıldı. Savcılık tarafından, Ümit S.’nin ünlü şarkıcı hadiseyi e-mail ve posta yoluyla taciz ettiği gerekçesiyle ünlü sanatçının huzur ve sükünunu bozduğu gerekçesiyle ilk defa 6 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açmıştı.
Ünlü sanatçı Hadisenin ikamet ettiği siteye girmeye çalıştığı , ikamet ettiği yerlere ve işyerlerine kargo yoluyla aşk mektupları gönderdiği gerekçesiyle başvurduğu adliyede savcılık tarafından yeniden soruşturma başlatıldı.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın