Google Haritalar paket servis restoranlar için yeni yazılım

Google yaptığı yeniliklerle artık her sektöre girdi. Google Haritalar üzerinden paket servis siparişi yapan restoranlar için verdiği hizmette önemli bir yeniliği hizmete açtı. Koronavirüs Salgını önlemleri kapsamında evinde karantinada olan kişiler google yazılımcıları tarafından düşünülerek geliştirilen yazılımdaki yeniliklerle beraber, paket servisler artık daha kolay gönderilebilecek.

Koronavirüs salgını dolayısıyla Dünyanın dört bir yanında insanlar evlerine kapanmış karantina durumunda. Bazı ülkelerde kısmi sokağa çıkma yasağı uygulanmaya yeni yeni başlandı. Karantinaya giren İnsanların temel gıda ve temizlik ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla online alışverişler herzamankinden daha çok öne çıkmış durumda.
Google Haritalar yaptığı yeniliklerle paket servis restoranların imdadına yetişti ve yazılımını rstoranlar için yeniledi
Koronavirüs salgını dolayısıyla evlerine kapanan insanlar, temel ihtiyaçlarını gidermek için günde en az bir defa dışarıya çıkıyor. Ancak bir çok insanda farklı farklı nedenlerden dolayı dışarıya çıkamayacak durumda ve yasaklar dolayısıyla binlerce insan evinden çıkamadığı için teknoloji devi Google, restoran paket servis ve siparişi adrese teslimi daha kolay teslim edecek ve adrese getirecek hizmetlerdeki yenilikleri hizmete açtı.

Hem Android hem de iOS cep telefonlarından mağazan indirerek kullanılan haritalardaki yeni özellikle birlikte, harita da arama yüzünde “Paket servis” ve “adrese teslim” seçenekleri çıkacak. çıkan menülerden adresimize en yakın restoranlar çıkacak ve kolayca sipariş verebileceğiz.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın