Emma Watson Galadaki Stiliyle Alay Konusu Oldu

Emma Watson, geçtiğimiz akşam Little Woman yani Küçük Kadınlar filminin New York’taki galasına ilginç bir kıyafetle katıldı. Balenciaga markasına ait siyah renkli bir elbise tercih eden Emma Watson, tarzıyla herkesin alay konusu oldu

Ünlü oyuncu Emma Watson, dün akşam Little Woman yani Küçük Kadınlar filminin New York’ta bulunan Modern Sanat Müzesi’nde düzenlenen galasına ilginç bir tarz kıyafetle katıldı. Kırmızı halıda boy gösteren ünlü oyuncu, Balenciaga markasının yeni sezon 2020 yaz koleksiyonuna ait, simetrik olmayan kesim siyah renkli kıyafetiyle herkesi şaşırttı.
Son derece rüküş bir görünümü olan kıyafetiyle Emma Watson, belki de filmindeki döneme ve karaktere gönderme yapmaya çalışmış ama istenen etkiyi oluşturamadı, uzun çizmeler, göğüs kısmındaki tüyler, gotik makyajı ile bırakın Victoria tarzı yaratmayı, sanki başka bir çağda yaşıyormuş gibi farklı bir görünüm oluşturmuş.

BM İyi Niyet Elçisi olan Emma, bordo tonlarındaki farı ve ruju ile garip kıyafeti daha da garip bir hale getirmiş. 29 yaşındaki Ünlü Oyuncu, romantik olmaya çalışırken gotik, içine biraz da Victorian stili ekleyerek çok farklı bir stil çıkarmış gibi görünse de bu kıyafetiyle sosyal medya kullanıcılarının da diline düştü. Pek çok kişi ve sosyal medya kullanıcısı elbiseyi hamile kıyafetine benzetti ve ünlü oyuncu için garip bir kıyafet denemesi oldu.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın