Ebru Yaşar Kim Kardashian Yokken Biz Vardık

Şarkılarıyla herkes tarafından beğenilen Ebru Yaşar giyim tarzı ile benzerliği hakkında kendisine sorulan soruya Kim Kardashian yokken biz vardık cevabını verdi.
Konserlerine 6 yıl ara veren ünlü sanatçı aradan geçen 6 yıl sonra İstanbullu hayranlarıyla biraraya gelen ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, konser öncesi daha önce medyaya yansımayan özel hayatıyla ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Hayranları ve sosyal medya takipçileri tarafında zaman geçtikçe gençleştiği yorumları yapılan ünlü şarkıcı dünyaca ünlü güzel Kim Kardashian’a benzetilmesine “Ben de Kim Kardashianı çok beğeniyorum fakat ona benzemek gibi bir niyetim hiç olmadı. Çünkü O yokken biz vardık” yorumunda bulundu.

Ünlü şarkıcı “ANNE OLDUKTAN VE ÇOCUKLARIM DÜNYAYA GELDİKTEN SONRA DAHA DA GENÇLEŞTİM VE GÜZELLEŞTİM”
Genç ve dinamik görüntüsüyle dikkatleri üzerine çeken 42 yaşındaki ünlü şarkıcı, “Çocuklar dünyaya gwldikten sonra daha da gençleştim. Çünkü gece gündüz onların peşinden koşuyorum. Bunun haricinde de hergün spor yapıyorum ve cilt bakımlarıma çok özen gösteriyorum. Çocuklar dünyaya geldikten sonra yılların geriye doğru gittiğini hissedebiliyorum. O yüzden dolayı, kadınlara ‘doğurun’ diyorum ve dünyaya çocuk getirin. Annelik, beni gençleştirdi ama eşimi yaşlandırdı. Adam bana ve çocuklara yetişeyim derken farketmesekte hızla yaşlanıyor ama ben zamanın tersine gençleşiyorum.” diye konuştu.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın