Ebru Polat’tan Bir Garip istek!

Dünyanın heryeri Koronavirüs salgını ile uğraşırken evinden dışarı çıkmayan Ebru Polat’tan garip ve şaşırtıcı bir paylaşım geldi. Ebru Polat, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda, “Bir çıkayım evden dışarı şu karantina günleeri bir bitsin her güne bir sevgili koyacağım. Uzun yıllardan beri sevgilim olmadı bunun acısını fena çıkaracağım” dedi.
ebru polat
Sosyal medya hesaplarından sürekli paylaşım yapan sanatçı yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sanatçı Ebru Polat, Türkiye’de koronavirüs(Kovid-19) vakalarının başladığı ilk günlerden sonra günlerdir evinden dışarı çıkmamaya çalışıyor.”HER GÜNE BİR SEVGİLİ KOYACAĞIM” diye sosyal medyadan paylaşım yapan Evde kendisini karantinaya alan sanatçı, sosyal medya hesaplarından sürekli paylaşım yapıyor. Sanatçı Ebru Polat’ın özellikle de Instagram hesabından sürekli paylaşım yapıyor, yaptığı son paylaşım ile takipçilerini de oldukça şaşırttı. Sanatçı yaptığı paylaşımında, “Meğerse özel hayat bir insan için çok önemli ve değerli bir şeymiş. Bir çıkayım şu evden ve karantinadan güne her güne bir sevgili koymayı düşünüyorum. Cuma, ve hafta sonları konserlerde olacağım, geri kalan tüm zamanlarda bir sevgili ile zaman geçireceğim. Yıllardır sevgili yapmadım kendime, sadece işimle uğraştım bunun acısını çıkartacağım” ifadelerini kullandı.
DANS VİDEOSUNA BEĞENİ YAĞDI
Sanatçı Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından paylaştığı dans videosunu “Delirmeye başladık; öyleyse dansa devam” notuyla TikTok’kşi videosunu sosyal medyada paylaştı. Dansıyla hayranlarının beğenisini kazanan sanatçı Ebru Polat’ın paylaşımına takipçilerinden beğeni yağdı.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın