Defne Samyeli ve Kızı Deren Talu’nun Beraber Pozuna Beğeni Yağdı

Koronavirüs salgını nedeniyle herkes gibi birçok ünlü isim gibi evdinden çıkmayan şarkıcı Defne Samyeli, ailesiyle bilikte evinde karantinaya girdiği günden itibaren sık sık sosyal medyada hesaplarından paylaşım yapan Şarkıcı ve sunucu Defne Samyeli , son paylaşımı ile takipçilerinden tam not aldı.
Evinin bahçesinde kızı Deren Talu ile verdiği pozu sosyal medya hesaplarından paylaştı ve sosyal medya takipçilerinden kısa sürede binlerce beğeni ve çok sayıda güzel yorum aldı.

Şarkıcı Defne Samyeli’nin Cem Yılmaz’la yaşadığı aşkla son zamanlarda gündemden düşmüyor.
Şarkıcı ve Sunucu Defne Samyeli’nin evinin bahçesinde büyük kızı Deren Talu ile çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı ,takipçilerinden çok fazla beğeni ve yorum alan Defne Samyeli bir çok takipçisi tarafından kızı ile benzerliğine dikkat çekerek ,anne kız birlikte çok güzel göründüklerini ve çok beğendiklerini yorumlara yazan sosyal medya takipçileri ,vücudunu nasıl formda tuttukları hakkında da çok sayıda soru sordular.
Deren Talu; sosyal medya hesaplarını çok aktif kullanıyor ve annesini kendine örnek aldığını sık sık paylaşımlarıyla söylüyor.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın