Bayram Sonrası Normalleşme Bekliyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “oruç içerisinde halkımızdan beklentimiz tedbirlere tam riayet edip inşallah oruç bayramından sonra hayatın stabil duruma dönmesini x ülkemizin normal hayata geçişini hedefliyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı R Erdoğan, AKPARTİ Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında yaptığı konuşmada ; Erdoğan, “Geldiğimiz nokta bize görteriyorki salgında stabil duruma geçtiğimizi görüyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Oruç içerisinde üst düzey tedbirlerle halkımızında bu tedbirlere tam riayet etmesiyle İnşallah oruç sonunda korona virüs salgınında ciddi düzeyde bir düşüş bekliyoruz.

Tayyip Erdoğan, “Salgınla başarılı bir mücadele etmek çok önemli , bir o kadar da önemli olan, koronavirüs salgını bittikten sonrası dünyada, ve ülkemizde ortaya çıkma ihtimali olan durumlara hastalıklara ve yeni durumlara hazırlıklı olmak artık çok önemli bir durumdur.

Türkiye’nin de dünya genelinde koronavirüs le devletler ve toplumlar adeta savaş içeriine girmiş gibi hissediyor. Temelinde bir saglık sorunu giçi görünsede verdiği ekonomik ve psikolojik yıkımlar ile devletlere çok büyük külfet oluşturmuştur.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın