Bacak Dekolteli Pozu İnstagram’ı Yıktı

Kanal D ekranlarında yayınlanan, pazartesi günleri diziyi takip edenleri televizyon başına kilitleyen Zalim İstanbul dizisi “Şeniz” karakterinde izlediğimiz başarılı ve güzel oyuncu Mine Tugay, sosyal medya hesaplarında paylaştığı bacak dekolteli pozuyla sosyal medya takipçilerinin aklını başından aldı. Oyuncu Mine Tugay’ın paylaşımı kısa sürede takipçileri tarafından binlerce beğeni aldı.

Zalim İstanbul dizisinde aldığı rolü hakkıyla başarılı bir şekilde oynayan güzel oyuncu dizideki performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanan Mine Tugay, sosyal medya hesabından paylaştığı çok özel fotoğraflarıyla da adından sürekli söz ettiriyor ve sürekli takipçilerinin gündeminden düşmüyor. 1978 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda güzelliğiyle ve sempatik duruşuyla takipçilerinin gözünü doldururken, 3.000.000’a yaklaşan takipçisi tarafından sosyal medya hesabından sürekli olarak Mine Tugay’a övgü dolu mesajlar geliyor.

BACAK DEKOLTELİ POZU OLAY SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Sosyal medya hesabında çoğu zaman selfie’ye yer veren güzel oyuncu Mine Tugay, bu kez özel çekim bacak dekolteli pozuyla tüm takipçilerinin dikkatlerini üzerinde topladı. Güzel oyuncunun paylaşımı kısa sürede sosyal mrdya hesabında 100 binin üzerinde beğeni aldı.<  

KIRMIZI BİKİNİLİ PAYLAŞIMI BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Öte yandan başarılı oyuncu Mine Tugay, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaz aylarına ait , sahilde verdiği kırmızı bikinili pozunu sosyal medya da paylaştı. 41 yaşındaki başarılı güzel oyuncu düzgün fiziği ve güzelliği ile takipçilerini kendine hayran bıraktı.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın