Ajda Pekkan’dan Kürtaj İtirafı

Yılların eskitemediği sanatçı Ajda pekkanın bir televizyon kanalındaki yaptığı açıklama herkes şaşırttı. 74 yaşındaki ünlü şarkıcı Ajda Pekkan yaptığı açıklamada daha önce kürtaj olduğunu söyleyerek herkesi şoke etti. Tv kanalına konuk olan ünlü sanatçı Ajda Pekkan 6 kez kürtaj olduğunu söyledi.

Kanal D’de yayınlanan 2. sayfa proğramına konuk olan şarkıcı , proğramın sunucuları Müge ve Gülşen ile sohbet ederken herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu.

Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan yaptığı açıklamasında “Çocukları herkesten çok severim fakat bizim sektör çok farklı ayakta kalabilmek ve şarkıcılığa devam edebilmek için çocuk yapmaya hiç cesaret edemedim, 6 defa kürtaj oldum.” dedi.

Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan geçtiğimiz günler de yine yaptığı açıklamalarla çok dikkat çekmişti: “Gösteriş için hiçbir zaman para harcamam. Çok çantam var ve Çantalarımın çoğu çakmadır. Doğru dürüst tektaş bile almışorum. Bir çok şeye para harcamayı sevmiyorum. Hayatta En önemli olan, insanın kendisidir. Benden daha çok önemli olan bir şey yok bu hayatta.” dedi.

İlgili İçerik

Bir Cevap Yazın